خرید سایبان برقی و چتری

امروز

خرید و محاسبه قیمت سایبان برقی و سایبان چتری با توجه به مدل و کیفیت مواد اولیه ای که در تولید آن به کار برده می شود، کاملا متفاوت است از این رو پیشنهاد می کنیم در زمان خرید حتما به نکات مهمی دقت نمایید. در واقع سایبان ها یک پوشش بیرونی بوده که کاربردهای مختلفی دارند. استفاده از سایبان ها علاوه بر کاربردی بودن می تواند موجب زیباتر شدن محیط نیز شود و برای مکان هایی مثل مغازه ها موجب جذب مشتری نیز می گردد. اصلی ترین کاربرد سایبان ها برای فضای باز است. سایبان ها در انواع مختلفی تولید می شوند که هر کدام از آن ها کاربردهای خاص خود را دارند. دو نمونه از انواع سایبان ها، سایبان های چتری و سایبان های برقی می باشند، ما در این مقاله این دو نمونه را به شما معرفی می کنیم.


سایبان برقی

سایبان برقی چیست؟

سایبان های برقی پارچه ای تجهیزات متحرکی هستند که توسط یک موتور باز و بسته خواهد شد و یا حتی با کمک نیز موتور می توان شیب آن ها را تغییر داد. سایبون های برقی در مقایسه با سایر سایبان ها مزیت های بیشتری دارد. به همین دلیل بیش از سایر سایبان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

چرا از سایبان برقی استفاده کنیم؟

در سال های گذشته تا به امروز مردم به جهات مختلفی از سایبان ها استفاده می کردند، در گذشته که سایبان ها تولید نمی شد افرادی که برای تفریح به بیرون از منزل می رفتند معمولا برای این که در معرض تابش آفتاب نباشند از سایه درختان استفاده می کردند. با به وجود آمدن سایبان ها افراد در محلی می توانند این تجهیزات را همراه خود داشته باشند و به راحتی در فضای باز به دور از تابش مستقیم نور خورشید به استراحت بپردازند. امروزه سایبان ها کاربرد های فراوانی دارند. استفاده از سایبان ها علاوه بر جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید، در هوای بارانی و برفی از خیس شدن شما جلوگیری می کند و حتی کاربرد زیبایی نیز دارد.

استفاده از سایبان های برقی علاوه بر این که می تواند از تابش نور خورشید جلوگیری کند و سایه ای را برای شما ایجاد کند، می تواند گرمای شدیدی ایجاد شده توسط نور خورشید را تا حدودی کاهش دهد. با توجه به این که سایبان های برقی قابلیت باز و بسته شدن را دارد پس می توان تنها در مواقع نیاز آن ها را باز کرد. به طور کلی استفاده از سایبان های برقی و سایبان چتری کمک می کند که حتی در شرایط آب و هوای بارانی و برفی نیز بدون خیس شدن از هوا لذت ببرید.


نصب سایبون اتوماتیک

از سایه بان برقی در چه محل هایی استفاده می شود؟

اهمیت این تجهیزات سبب شده که از آن های در اماکن مختلفی استفاده شود که شامل موارد زیر می باشند:

بسیاری از مغازه ها دارای شرایطی هستند که مشتری باید بیرون از مغازه برای سفارش خود منتظر بماند. از نمونه این مغازه ها می توان به مغازه های اغذیه فروشی اشاره کرد که مشتریان در بیرون از مغازه باید منتظر باشند تا سفارش آن ها آماده شود. بنابراین در صورتی که هوا بسیار گرم باشد و یا هوا بارانی یا برفی بوده و مشتریان جایی برای منتظر شدن نداشته باشند، این مغازه را برای خرید انتخاب نمی کنند. در نهایت مغازه مورد نظر بسیاری از مشتریان خود را از دست خواهد داد.

برای جلوگیری از این مشکلات می توانید در محیط های بیرونی مغازه از سایبان های برقی استفاده کنید. همچنین علاوه بر مزیت اصلی که سایبان ها برای شما به دنبال دارد، مزیت دیگر این است که می توان بر روی این سایبان ها کسب و کار خود را تبلیغ کنید که با باز شدن سایبان قابل مشاهده است.

یکی دیگر از کاربردهای سایبان های برقی استفاده از آن ها در استخرهای روباز است تا افرادی که قصد دارند به استراحت بپردازند و حمام آفتاب نداشته باشند از آن ها استفاده کنند. از این نوع سایبان ها معمولا در ویلاهایی که استخر خانگی دارند نیز استفاده می شود.

اگر منزل شما به گونه ای طراحی شده است که پارکینگ ندارید و تنها یک محیط روباز برای پارک ماشین خود دارید، سایبان های برقی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. استفاده از سایبان برقی موجب می شود تا خودرو شما در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار نگیرد و در نهایت دمای خودرو پایین می ماند. همچنین رنگ روکش خودرو شما نیز در طولانی مدت دچار تغییران ناشی از تابش نور خورشید نمی شود.

برای حیاط ویلاهای مختلف و یا حتی حیاط های رستوران ها و باغ ها می توان از سایه بان برقی استفاده کرد تا علاوه بر کاربردی بودن، زیبایی محیط را دو چندان کند. استفاده از سایبان ها برای حیاط موجب می شود تا به راحتی بتوانید از هوای آزاد لذت ببرید.

اگر در بالکن خود گلدان های مختلفی قرار داده اید، بهتر است این گلدان ها گاهی از تابش مستقیم نور خورشید و برف و باران دور باشند. بنابراین در چنین شرایطی می توانید از سایبان های برقی برای بالکن ها استفاده کنید و در شرایط مطلوب و آب و هوای متعادل آن را ببندید. همچنین استفاده از این سایبان ها موجب می شود تا بالکن شما تمیز بماند.


قیمت سایه بان چتری داخل حیاط

سایبان چتری چیست؟

یکی از مدل های متفاوت این تجهیزات انواع سایبان های چتری هستند که با توجه به کاربردهای مختلفی که داشته، بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. سایبان های چتری را می توان در هر مکانی نصب کرد. دلیل نام گذاری این سایبان ها این است که ظاهر آن ها شبیه به چتر است که معمولا دارای یک سقف هشت ضلعی یا مربعی شکل و یک میله فلزی یا طرح چوب ساخته شده است. این سایبان ها به گونه ای ساخته شده اند که پایه و سقف آن ها قابل تنظیم است و به علاوه می توان زاویه سایبان چتری را نیز تغییر داد.

از سایبان چتری در هر محلی می توان استفاده کرد. از این نوع سایبان ها در روف گاردن ها و استخرها نیز استفاده می شود و این امکان را برای شما فراهم می کنید تا لحظات خوبی را در فضای باز به دور از نور خورشید داشته باشید. در ساختار سایبان های چتری از سازه های سبک و سنگین استفاده شده است و نوع آلیاژ چترها نیز متفاوت است. این سایبان ها خود نمونه های مختلفی دارند و به صورت ثابت و متحرک ساخته می شوند که این نمونه ها را می توان به راحتی جا به جا نمود.

نکات مهم در خرید سایبان چتری

سایبان های چتری یکی از تجهیزات پر کاربرد می باشد و در اکثر فضاهای باز می توانید آن را مشاهده کنید. برای خرید سایبان ها باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید و این تجهزات را از نمایندگی های فروش و مراکز فروش معتبر تهیه کنید. برای خرید سایبان های چتری شما باید به نکاتی از جمله جنس سایبان، کیفیت آن در برابر شرایط آب و هوایی، اندازه آن، قیمت سایبان ها و غیره توجه داشته باشید.

برای خرید سایبان های چتری این نکته را به یاد داشه باشید که سایبان هایی را انتخاب کنید که به اندزاه هزینه ای که پرداخت می کنید، با کیفیت باشند. برخی از سایبان های چتری قیمت بالاتری دارند و این به این معنا نیست که کیفیت آن ها نیز عالی است. بنابراین باید چنین محصولاتی را از مراکز خریدی تهیه کنید که معتبر باشند تا اجناس با کیفیت را در اختیار شما قرار دهند. مجموعه حفاظ 118 به آدرس hefaz118.ir با ارائه بهترین تولیدات و محصولات یکی از معتبر ترین مراکز خرید این تجهیزات به شمار می آید.


سایبان چتری بالکن

در چه مکان هایی از سایبان چتری می توان استفاده کرد؟

همان طور که در مطالب فوق اشاره کردیم سایبان های چتری با توجه به ساختاری که دارند در اکثر مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال از این سایبان ها برای محافظت از کولرهای واقع در پشت بام، سر در مغازه و فروشگاه ها، فضای باز کافه ها و رستوران ها، حیاط های منازل ویلایی و باغ ها وغیره استفاده می شود. لبته باید گفت از گذشته تا کنون رایج ترین کاربرد سایبان های چتری برای کناره استخرها، سواحل شخصی و عمومی به عنوان یک ابزار تفریحی بوده است.


خرید سایبان ماشین در حیاط

سایبان برقی از چه اجزایی تشکیل شده اند؟

اجزای تشکیل دهنده سایبان های برقی، چادر سایبان، موتور برقی و بازویی آن است. چادرهای سایبان برقی معمولا از نوع برزنتی، فلکسی و ترانزیتی می باشند. بخش اصلی این سایبان ها موتورها هستند زیرا با کمک موتور است که شما می توانید سایبان ها را باز و بسته کنید. موتورهای برقی سایبان ها معمولا از چین وارد می شوند. بازویی سایبان ها نیز اجزای هستند که کمک می کنند تا سایبان ها به راحتی باز و بسته شوند. بازویی ها معمولا ساخت ایران هستند و قیمت مناسبی نیز دارند.

تنوع بالای سایبان های برقی موجب شده در فضاهای مختلفی از این نوع سایبان ها استفاده کنند. امروزه سایبان های برقی به یکی از اجزای جدانشدنی و اصلی خانه های مدرن و ویلاهای لاکچری تبدیل شده است. سایبان ها کمک می کنند تا بتوان در شرایط ایده آلی از فضای آزاد لذت برد.

در ساخت برخی از سایبان های جدید و پیشرفته سنسورهایی را برای تشخیص وزش باد در نظر گرفته اند. وجود ین سنسورها باعث می شود تا در صورتی که باد شدید رخ دهد، سایبان ها به طور خودکار بسته شوند. مزیت اصلی این سنسورها این است که در صورت وقوع باد شدید به بدنه سایبان ها آسیبی وارد نشود.


سایبان ضدآب مغازه و فروشگاه
سایبان پارکینگ خودرو
مرکز فروش سایبان رستوران و کافه

مرکز خرید و محاسبه قیمت سایبان برقی و سایبان چتری

همان طور که متوجه شدید سایبان های برقی تجهیزات پیشرفته تری در مقایسه با سایبان های چتری دارند. بنابراین می توان گفت قیمت سایبان های برقی بالاتر است. بهتر است این تجهیزات بسیار کاربردی را از مراکز خرید معتبر تهیه کنید تا پس از مدتی مجبور به تعویض سایبان ها نباشید. پیشنهاد ما به شما این است که برای تهیه این سایبان ها و بسیاری تجهیزات کاربردی دیگر به مجموعه حفاظ 118 مراجعه کنید. این مجموعه بهترین و با کیفیت ترین محصولات برندهای سایبان پارچه ای مختلف را به شما ارائه می دهد.Call Now Buttonسفارش محصول : 09126788378