خرید راهبند نگهبانی پارکینگ

امروز

برای خرید راهبند بازویی با ریموت کنترلی بهتر است از قبل طول درهای ورودی و خروجی را حساب کنید و با توجه به اندازه های به دست آمده راهبند مورد نظر را تهیه کنید. راهبند های بازویی که دارای اهرم کوتاه هستند برای درب هایی مناسب می باشند که طول کمی دارند این در حالی است که راهبند هایی که اهرم بلند دارند برای درب های بلند کاربرد دارند. در صورتی که مکان مورد نظر طولانی باشد باید دو جا را برای توقف راهبند در دو طرف در ها در نظر بگیرید. به طور کلی قبل از خرید راهبند بازویی باید اطلاعاتی در خصوص این راهبند ها داشته باشید تا بتوانید بهترین آن را تهیه کنید. به همین دلیل ما موضوع این مقاله را به معرفی راهبند بازویی و ویژگی ها و قیمت آن اختصاص داده ایم و شما می توانید اطلاعات کامل تر را در سایت حفاظ 118 به دست آورید.


نصب راهبند

راهبند چیست و چگونه کار می کند؟

امروزه حفط ایمنی پارکینگ ها و سیستم مدیریت آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است، همین امر سبب شده که افراد برای دستیابی به این امنیت و مدیریت باید از سیستم های محافظتی همچون راهبند بازوویی، آنتن برد بلند و غیره استفاده کنند. راهبند های بازویی به عنوان یک سد در ورودی و خروجی پارکنیگ نصب می شوند و رفت و آمد افراد را کنترل می کنند. وجود راهبند های بازویی موجب می شود تا هر کسی نتواند به پارکینگ وارد شود و تنها افراد مجاز می توانند وارد شوند.

از راهبند ها نیز می توان در مکان های مختلف از جمله پارکینگ های عمومی و خصوصی، هتل ها، فروشگاه ها و غیره استفاده کرد به علاوه می توانید آن ها را حتی برای مکان های سرپوشیده نیز به کار ببرید. امروزه راهبند های بازویی و دیگر انواع موارد مشابه جای محافظ های سنتی و قدیمی را گرفته اند.

نحوه کار راهبند ها به این صورت است که در حالت عادی بوم به شکل افقی ورودی را مسدود کرده است و هنگامی که یک ماشین به راهبند نزدیک می شود در صورت تشخیص نگهبان اجازه ورود به او داده می شود و در این  حالت بوم به حالت عمودی درمی آید تا ماشین بتواند رد شد.

راهبند های بازویی ریموت کنترلی و سایر انواع راهبند ها مجهز به سنسور های تشخیص مانع می باشند و تا زمانی ماشین رد نشود و یا مانعی وجود داشته باشند، عمل نمی کنند و درب ها نیز بسته نمی شوند. زمانی که شما برای منزل خود یا هر محل دیگری راهبند بازویی ریموت کنترلی را در نظر می گیرید امنیت لازم برای آن فضا را فراهم می کنید و افراد نمی توانند به حریم شما وارد شوند، همچنین می توان گفت وجود یک راهبند برای منزل شما می تواند ارزش آن را نیز بالا ببرد. از مزایای وجود راهبند بازویی ریموت کنترلی این است که زمانی که شما می خواهید از خیابان وارد منزل خود شوید درب های ورودی به سرعت باز می شوند و این موضوع به کاهش ترافیک در آن محل کمک می کند.


راه بند برقی ریموتی

چه عواملی در انتخاب راهبند بازویی مناسب با امنیت بالا برای برآوردن نیاز شما باید در نظر گرفته شود؟!

برای انتخاب راهبند بازویی باید چند عامل را در نظر داشته باشید تا راهبند مورد نظر بتواند خواسته های شما را برآورده سازد

برای این که بتوانید به بهترین  شکل ممکن از منزل خود محافظت کنید و اجازه ورود افراد غیر مجاز را ندهید باید یک راهبند باوزیی تهیه کنید، البته این راهبند باید  به صورتی طراحی شده باشد که به صورت اتوماتیک تنها به افراد مجاز اجازه ورود دهد. معمولا افراد به دنبال راهبندی هستند که روی تایمر کار کند و البته این امر نیازمند انتخاب مانعی است  که بتواند اتوماسیون را ارائه دهد.

از دیگر عواملی که برای انتخاب یک راهبند بازویی مهم است، قیمت راهبند است. شما باید با توجه به نیاز خود و بودجه خود مورد مناسب را انتخاب کنید، البته اگر قصد دارید  یک سیستم امنیتی قوی داشته باشید بهتر است ابتدا برای آن هزینه کنید و یک راهبند با کیفیت که از یک برند معروف باشد را تهیه کنید. به این منظور به شما پشنهاد می کنیم این تجهیزات را از سایت معتبر حفاظ 118 به آدرس اینترنتی hefaz118.ir تهیه کنید، این سایت  معتبر برندهای با کیفیتی را به شما ارائه می دهد به عنوان بهترین مرکز خرید راهبند در خدمت شما می باشد.

هر راهبند با توجه به این که از چه مرکز خریدی تهیه شده و چه برندی دارد یا کشور سازنده آن کدام کشور است، عملکرد مختلفی دارد. به طور کلی راهبندهایی که قیمت بالاتری دارند، ویژگی های بیشتری داشته و عملکرد بهتری دارند. شما باید بر اساس نیاز خود راهبندی را انتخاب کنید که بتواند  عملکرد  مثبتی را  ارائه دهد و امنیت مکان مورد نظر شما را بالا ببرد.

از آن جایی که امروزه افراد به زیبا بودن محل  زندگی خود و محیط افراد خود اهمیت زیادی می دهند. بنابراین برای خرید یک راهبند باید علاوه بر عملکردهای مفید، به زیبایی شناسی راهبند ها نیز توجه کنید. در واقع همه افراد توقع دارند تا راهبند ها علاوه بر این که برای آن ها امنیت را فراهم می کنند، بتوانند زیبایی را به محیط اضافه کنند.

راهبند ها با توجه به مناطق مختلف و شرایط آب و هوایی هر محیطی دارای جنس های مختلفی می باشند تا بتوانند در شرایط آب و هوایی مورد نظر مقاومت بالایی داشته باشند. برای مثال برای منازلی در شهر های ساحلی هستند و به صورت مداوم با رطوبت شدید و آب شور مواجه هستند، باید راهبند هایی را انتخاب کرد که در این شرایط آب و هوایی مقاوم باشند و استحکام کافی در برابر خوردگی و زنگ زدگی را دارا باشند.


راهبند پارکینگ

انواع راهبند بازویی ریموت کنترلی

راهبند های بازویی خود به دو گروه بازوی ساده و بازوی شکسته تقسیم می شوند.  راهبند های بازویی به دلیل این قیمت مناسب، نصب راحت، عمر طولانی، ظرفیت تردد بالا، استفاده از باکیفیت ترین قطعات و گارانتی بیش از سایر راهبندها مورد استقبال قرار گرفته اند. هر کدام از انواه راهبندهای بازویی را می توان در محل های شلوغ مانند پارکینگ های عمومی، مجتمع های تجاری و غیره نصب کرد.


راهبند اتوماتیک

اجزای داخلی راهبند

هر کدام از راهبند ها دارای اجزای مختلفی هستند که از جمله اجزای راهبند ها می توان به موراد زیر اشاره کرد.

کنترل پنل یا همان مرکز کنترل یکی از اصلی ترین بخش های هر راهبند می باشد. این بخش وظیفه اتصال به کامپیوتر، تنظیم زمان بسته شدن، اتصال چشمی و غیره را دارد.

سیستم محرک که به آن موتور راهبند نیز گفته می شود، مهم ترین بخش راهبند در نظر گرفته می شود. این سیستم نشان دهنده کیفیت عملکرد راهبند می باشد. برای راهبند های قوی و خوب موتور و گیربکس مخصوص در نظر گرفته می شود.

در مقابل برخی دیگر از راهبندهای نامناسب که کیفیت بالایی دارد دارای موتورهای اماده نظیر موتور پمپ آب یا موتور های دیگر هستند. راهبندهایی با این موتور ها طول عمر بالایی ندارند و مشکلاتی اعم از عدم کنترل سرعت، ضربات و غیره را برای شما ایجاد می کنند و به راحتی نمی توانند موانع را تشخیص دهند.

بوم راهبند یک اهرم است که از رد شد خودرو ها جلوگیری می کند و برای راهبند های مختلف به شکل های مختلفی ساخته می شوند. بوم راهبند معمولا از آلیاژ آلومینیوم است و هدف از به کار بردن این مواد سبک سازی بوم است.


خرید راهبند بازویی

نکات مهم خرید راهبند بازویی ریموت ‌کنترلی

برای خرید راهبند مناسب می توانید به مراکز فروش معتبر مراجعه کنید و انواع مختلف  راهبندها را مشاهده کنید. این مراکز فروش  راهبندهای ساخته شده توسط شرکت های مختلف را در اختیار شما قرار می دهند. به علاوه شما می توانید برای خرید راهبند بازویی و انواع آن به سایت حفاط 118 نیز مراجعه کنید.

با توجه به این که امروزه مدل های زیادی از راهبندها در بازار موجود است ممکن این تنوع شما را سردرگم کند و نتوانید  به راحتی مدل مورد نظر خود را پیدا کنید. بهتر است برای انتخاب راهبند معیار اصلی خود را شکل ظاهری آن قرار ندهید و تا حد امکان سعی کنید برای خرید برندهای قدیمی و معروف را انتخاب کنید تا در طولانی مدت بتوانید از راهبندها بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

در زمان خرید راهبند بازویی به لوزام جانبی آن نیز توجه داشته باشید. از جمله لوازم جانبی که راهبندها می توانند داشته باشند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.


قیمت راهبند نگهبانی
گیت ورودی پارکینگ

نقش راهبند در حفاظت از اموال و افراد

امروزه تمام افراد در تلاشند تا بتوانند به هر نحوی از اموال خود محافظت کنند به همین منظور قبل از این که اموال آن ها مورد تجاوز و یا آسیب قرار بگیرد برای آن ها سیستم های حفاظتی در نظر گرفته و نصب می کنند. این سیستم حفاظتی می تواند به شکل های مختلفی باشند. برای مثال در ورودی ساختمان ها و پارکنیگ های منزل راهبندهای مختلفی را نصب می کنند. راهبندها همان طور که اشاره کردیم که وسیله امنیتی می باشد که وظیفه بستن در ورودی و خروجی را دارد تا از ورود غیر مجاز افراد جلوگیری شود و همچنین تاثیر بسزایی بر روی کنترل ترافیک دارد زیرا با وجود راهبندهای ریموت کنترلی شما دیگر لازم نیست تا از ماشین خود پیاده شوید و درها را باز کنید و در این زمین وجود ماشین شما در کوچه ترافیک ایجاد کند.


راه بند پارکینگ شخصی
راهبند خودرویی ورودی ماشین

مرکز خرید و محاسبه قیمت راهبند بازویی ریموت کنترلی

یکی از مسائلی که در زمان خرید هر ابزار و وسیله ای افراد به آن توجه ویژه دارند، قیمت وسایل است. برای محاسبه قیمت راهبند بازویی نمی توان یک قیمت مشخص را در نظر گرفت زیرا این راهبند دارای دو نوع مختلف است که هر کدام از آن ها ویژگی ها و امکانات خاص خود را دارند. از دیگر عواملی که می تواند بر روی قیمت راهبند بازویی تاثیر بگذارد می توان به برند آن، کشور سازنده، تجهیزات آن، کیفیت راهبند، گارانتی و ضمانت نامه و غیره اشاره کرد. بنابراین شما باید با توجه به بودجه خود ریموت مناسب را انتخاب کنید.Call Now Buttonسفارش محصول : 09126788378