خرید درب فرفورژه الیزه و شیک

امروز

خرید و محاسبه قیمت درب های آهنی فرفورژه الیزه مدرن لوکس و درب پارکینگ حیاط ویلایی بر اساس معیار های خاصی انجام می شود که از مهم ترین آن ها می توان به نحوه ساخت و کیفیت مواد اولیه اشاره کرد. فرفورژه یک اصطلاح فرانسوی بوده که به معنی آهن کوبیده شده است. این روزها تولید محصولات فرفورژه ساختمان به یک صنعت جذاب تبدیل شده و مورد استقبال همگان قرار گرفته است. ما در این قصد داریم تا درب های آهنی فرفورژه را و ویژگی های آن ها را به شما معرفی کنیم.


درب الیزه

آشنایی با درب فرفورژه الیزه

محصولات درب فلزی فرفورژه الیزه در صنعت ساختمان می تواند شامل درب های فرفورژه و درب شیک و ساده حیاط ماشین رو با مدل های مختلف شود که این محصولات می توانند زیبایی خاصی را نمای ساختمان ببخشند. اکثر مردم تصور می کنند که می توانند چدن و فرفورژه را برای کارهای اولیه تعویض کنند اما این در حالی است که این دو محصول تفاوت های زیادی دارند.

فرفورژه که به آن گل نرده نیز می گویند آلیاژی از آهن می باشد که دارای درصد کربن بسیار کم است. بنابراین به دلیل این که درصد کربن آن در آلیاژ بسیار کم است به راحتی قابل فرم پذیری می باشد. این در حالی است که چدن دارای میزان بالایی کربن بودن و فرم دهی به آن کار سختی است. اگر به اکثر ساختمان های سطح شهر نگا کنید، متوجه می شوید که درها و پنجره های اکثر آن ها گل نرده هستند که در واقع این طرح های مدرن فرفورژه هستند.


قیمت درب حیاط ساده و زیبا

ویژگی های درب های آهنی فرفورژه شیک

با توجه به موارد عنوان شده دریافتید که فرفورژه از آلیاژ متفاوتی ساخته می شود که سبب افزایش کیفیت آن می شود، اما این مواد اولیه که در نهایت به درب های فرفروژه تبدیل می شود باید دارای ویژگی هایی از قبیل موارد زیر باشند:

با وجود این که درب های فرفورژه ظرافت و ریزه کاری های زیادی دارند اما بسیار از استحکام بالایی برخوردار هستند و راحتی دچار تغییر شکل نمی شوند. در واقع در طول تمامی این سال های استحکام و عدم تغییر توانسته ویژگی اصلی آهن فرفورژه باشد تا این محصول مورد استقبال همگان قرار بگیرد.

همان طور که اشاره کردیم امروزه درب و پنجره های اکثر ساختمان های فرفورژه هستند. این محصول زیبایی دو چندانی به نمای ساختمان اضافه می کند. با گذشت زمان روز به روز نیز طرح های جدیدی از این محصول روانه بازار می شود که با استقبال مردم رو به رو شده است.

این سبک برای طراحی و تولید محصولات خود نقش و نگارهای فراوانی را به کار می برد و این تنوع باعث می شود تا افراد بتوانند بدون هیچ محدودیتی طرح مورد نظر و مناسب خود را انتخاب کنند.

اهن های فرفورژه حتی با وجود این که ریزه کاری های زیادی دارد و ماندگاری آن ها نیز بالا است اما قیمت مناسبی دارند. شما می توانید با توجه به بودجه خود به مرکز خرید و یا سایت های معتبر مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. یکی از سایت هایی که این محصولات را با قیمت مناسب ارائه می دهد سایت حفاظ 118 به آدرس hefaz118.ir می باشد.

با وجود این که در این محصول از ترکیباتی مانند چدن و آلومینیوم استفاده شده است اما نسبت به سایر آهن ها دارای مقاومت و استحکام بالاتری است. این موضوع موجب می شود تا این نوع درب ها دیرتر نگ بزنند و یا دچار اکسید شوند.

منظور از چکش خوار بودن این است که این آهن فرفورژه به گونه ای طراحی شده است که با گرم شدن مجدد می توان آن ها را به اشکال جدیدی تبدیل کرد. به طور کلی هر چقدر بیشتر چکش خوار باشند، قوی تر می شوند.


درب فرفورژه

کاربردهای درب پارکینگ فرفورژه

در گذشته برای ساخت وسایل زیادی از آهن فرفورژه استفاده می کردند و در آن زمان فرفورژه برای ساخت میخ، نعل اسب، پیچ و مهره، اتصالات راه آهن، آهن های تزئینی و غیره کاربرد داشت. امروزه دیگر در مواردی مانند مصارف تزئینی، ساخت دروازه های فلزی، نرده های آهنی، درب باغ ویلا و محصولاتی از این قبیل از آهن فرفورژه استفاده می کنند. از جمله کاربردهایی که آهن فرفورژه دارد، می توان به ساختمان سازی، مبلمان، دکور خانه و غیره اشاره کرد.

استفاده از آهن فرفورژه برای ساخت درب حیاط

صنعت گران پس از تحلیل های مختلف و استفاده از فناوری های جدید به این نتیجه رسیدند که می توانند از فرفورژه در سایر قسمت های ساختمان نیز استفاده کنند تا بتوان زیبایی نمای ساختمان ها را چند برابر کرد. در نهایت طراحان مختلف که در زمینه طراحی و ساخت درب های حیاط ساختمان های فعالیت می کردند، تصمیم گرفتند تا برای زیباتر کردن نمای ورودی ساختمان تکنیک های فرفورژه را به کار ببرند. با این که این صنعت یک صنعت جدید و تازه‌وارد است اما در مدت زمان کمی توانسته مورد استقبال همگان قرار بگیرد و محبوب واقع شود.

اگر به ورودی ساختمان هایی که از فرفورژه استفاده کرده اند، توجه کنید، متوجه می شوید که این درها را با استفاده از لنگه های اهنی ساخته اند که وزن بسیار بالایی دارند. بر روی این درها معمولا تزئینات فلزی مختلف با مدل ها و طراحی های مختلف ایجاد شده است. بنابراین علاوه بر وزنی که خود درها دارند، وزن گل نرده ها را نیز باید در نظر بگیرید.

بنابراین با به وجود آمدن مدل های جدیدتر و طرح های جدید روز به روز وزن درب های آهنی فرفورژه افزایش پیدا می کند و این افزایش وزن موجب می شود تا قیمت نهایی برای مشتری بیشتر شود. بهتر برای این که بتوانید به صورت دقیق قیمت ها را محاسبه کنید و از کیفیت کار مطمئن باشید به مراکز فروش این درب ها مراجعه کنید و سفارش مورد نظر خود را ثبت کنید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که درب های فرفورزه ای که برای درب ویلاها ساخته می شوند باید بزرگ‌تر باشند که در نتیجه قیمت آن ها نیز بالاتر است.

موضوع دیگر در خصوص درب های اهنی فرفورژه این است که باید درب های ورودی با پنجره ها همخوانی داشته باشند. معمولا شرکت های مختلف این روزها برای این که پنجره ها با درب های ورودی همخوانی و هماهنگی داشته باشند، حفاظ پنجره ها را با نمای فرفورژه طراحی می کنند و به مشتریان ارائه می دهند. بنابراین چنین طراحی می تواند نمای بسیار زیبایی را به ساختمان و پنجره ها ببخشد و متوجه شوید که این طراحی ارزش هزینه های بالا را دارد.


درب آهنی
درب آپارتمان
درب شیک
درب لوکس

چه عواملی در قیمت درب ویلایی فرفورژه ساختمان تاثیر دارند؟

تمامی فاکتورهایی که برای طراحی درب های فرفورژه به کار می روند تاثیر مستقیمی روی قیمت نهایی درها دارند. اولین و مهم ترین فاکتور و عاملی که می تواند بر روی قیمت درها تاثیر بگذارد، ابعاد و اندازه درها است و قیمت های هر کدام از آن ها با توجه به اندازه های آن ها متفاوت می باشد. همان طور که اشاره کردیم اگر قرار است دری را برای ورودی باغ و ویلا خریداری کنید به دلیل این که ابعاد این درها بزرگ‌تر است، قیمت آن ها نیز بالاتر است. این در حالی است که درهای تک لنگه ای که برای ورودی آپارتمان های در نظر گرفته می شود، کوچک‌تر هستند و در نتیجه قیمت آن ها نیز پایین است.

از دیگر عوامل که می تواند بر روی قیمت درب های فرفورژه تاثیر بگذارد، نوع تزئینات به کار رفته در آن ها و رنگ آمیزی این درها می باشد. درهایی که ساده‌تر هستند قیمت پایین تری نسبت به درهای فرفورژه و لوکس دارند. آن چه که اهمیت دارد زیبایی روی درب های ورودی است. موضوع دیگر  رنگ آمیزی درهای ساده است. بخش های مختلف این درها با استفاد از رنگ های با کیفیت و بادام رنگ آمیزی می شوند تا در برابر شرایط محیطی مقاومت بالایی داشته باشند. از جمله رایج ترین رنگ هایی که برای رنگ آمیزی درهای فرفورژه به ککار می رود، می توان به رنگ های الکترواستاتیک اشاره کرد. رنگ آمیزی درها در کارخانه های تولید کننده انجام می شود.


درب حیاط
درب باغ
درب ویلایی

در تولید محصولات درب فلزی فرفورژه از چه مدل هایی الهام گرفته می شود؟

تولید و ساخت گل نرده ها به این صورت است که  میله های فلزی را در کوره های ریخته گری قرار می دهند تا در معرض دمای بالا گداخته شوند و تا حد نرم شدگی حرارت می بینند. در نهایت این میله ها را توسط دستگاه پرس و قالب گیری به شکل های مختلف در می آورند. معمولا طرح هایی که بر روی درب های ساده قرار می گیرند به شکل s و یا حرف s  با پیچ های دنباله دار هستند.

برخی از تولید کنندگان برای ساخت این گل نرده ها از طرح های اسلیمی و گرافیک سنتی استفاده می کنند و این طرح ها برای درهای ورودی ساختمان ها و پارکینگ و ویلاها کاربرد دارد. برای درب های فرفورژه ای که قرار است در ورودی ویلاها و باغ ها نصب شوند، باید طرح های خاص و جذابی مورد استفاده قرار گیرد. یکی از طرح های رایج برای این درها، طرح بال پرندگان است. ممکن است این طراحی برای شما عجیب باشد اما بهتر است بدانید طرح هایی که طبیعیت الهام می گیرند علاوه و بر زیبایی خاص و منحصر به فرد، تولید کننده های این درها را به موفقیت و فروش بیشتر می رسانند.


درب فلزی
درب ماشین رو

تولید درب آهنی و فرفورژه در حفاظ 118 با چه استانداردی می باشد؟

جوشکاری قطعات فلزی درب های فرفورژه مدل دار همچون درب الیزه و درب آهنی ساده و شیک در صنایع فلزی حفاظ 118 با الکترود و جوشکاری قطعات چدنی با co2 انجام می گیرد.برای جلوگیری از نفوذ آب درزگیری با مواد مخصوص انجام می شود.

سفارش درب فرفورژه از حفاظ 118 چه مزایایی دارد؟

صنایع حفاظ 118 با دارا بودن متخصصان تحصیل کرده و خلاق، نمونه کار های متنوعی در زمینه انواع درب های آهنی ارائه می نماید، استفاده از مواد اولیه مرغوب، اسید شویی قبل از رنگ کاری درب های فرفورژه،رنگ الکترواستاتیک پودری و جوش های دوطرفه co2 از دیگر مزایای درب های فلزی حفاظ 118 هستند.

درب پارکینگ درب ساختمان

مزایای خرید و نصب انواع درب های فرفورژه در چیست؟

با این که هزینه سفارش و خرید درب های فرفورژه بالا است اما شما در عوض این هزینه های بالا زیبایی، امنیت، نوآوری و تکنولوژی را خواهید داشت. در واقع یکی از هدف های اصلی تولید کنندگان این درها این است که بتوانند محصولات با کیفیت و مرغوب را در اختیار افراد قرار دهند. همچنین باید گفت درهای فرفورژه دارای ایمنی بالایی هستند زیرا برای ساخت آن ها از اخرین تکنولوژی های روز بهره می برند.

برای ساخت درب های آهنی فرفورزه از با کیفیت ترین فلزات، چهارچوب، قفل فلزی، رنگ هیا مرغوب و لنگه های محکم استفاده می شود. برای رنگ آمیزی این درب ها نیز همان طور که اشاره کردیم از رنگ هایی استفاده می شود که بتواند در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت بالایی داشته باشند. بنابراین می توان این محصولات را یک گزینه ایده آل برای درب های ورودی معرفی کرد، با مراجعه به بهترین مرکز خرید و محاسبه قیمت درب های آهنی فرفورژه مدرن لوکس این تجهیزات را با بهترین کیفیت دریافت نمایید.Call Now Buttonسفارش محصول : 09125200978