خرید حفاظ سرنیزه ای

امروز

خرید و محاسبه قیمت حفاظ سر نیزه ای فلزی یکی از مهم ترین نکات در زمان تهیه این تجهیزات است، در واقع حفاظ یکی از تجهیزاتی است که یک عامل امنیتی برای مکان های مختلف مانند منزل و غیره می باشد، این حفاظ ها برای درها  وپنجره ها ساخته می شوند و وجود آن ها موجب می شود تا از سقووط اجسام، اشیا و افراد، سرقت و ورود افراد غیر مجاز جلوگیری شود. شرکت های سازنده حفاظ ها برای ساخت این محصولات باید از بهترین و با کیفیت ترین فلزات استفاده کنند زیرا این حفاظ همیشه در معرض تابش نور خورشید و بارش برف و باران هستند.

حفاظ های فلزی که برای در و پنجره ها ساخته می شوند در انواع مختلفی به مشتریان ارائه می شوند و افراد باید با توجه به بودجه و نیاز خود مناسب ترین آن ها را انتخاب کنند. از جمله حفاظ های فلزی می توان به حفاظ فرفورژه فلزی، حفاظ سر نیزه ای فلزی و غیره اشاره کرد. هر کدام از این نوع حفاظ های ویژگی ها و خصوصیات به خصوصی دارند. ما در این مقاله قصد داریم تا شما با نوع حفاظ سرنیزه ای فلزی آشنا کنیم.


حفاظ سرنیزه ای دیوار ساختمان

حفاظ سر نیزه ای با کیفیت

حفاظ های سر نیزه ای نوعی از حفاظ های کلاسیک می باشند که از سال های گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته اند. استفاده از این نوع حفاظ ها برای درها و پنجره ها موجب می شود تا از ورود افراد غیر مجاز به درون منزل جلوگیری شود. البته می توان این نوع حفاظ ها را بر روی دیوارها نیز نصب کرد و قابلیت نصب بر روی انواع دیوارهای بلند و کوتاه را دارد و باعث بافزایش امنیت ساختمان خواهد شد.

ممکن است با خود فکر کنید که به دلیل این که حفاظ های سر نیزه ای از گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته اند، قدیمی شده اند و در گروه حفاظ های فلزی قدیمی قرار می گیرند اما بهتر است بدانید شرکت های سازنده حفاط های فلزی سرنیزه ای برای ساخت این حفاظ ها از طراحی های مدرن و جدید بهره برده اند و نقش و نگارهای جدید برای این نوع حفاظ ها در نظر گرفته اند که اجرای آن ها بر روی حفاظ های سر نیزه ای توانسته آن را در دسته حفاظ های مدرن قرار دهد. حفاظ های سر نیزه ای را به شکل های مختلف یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه تولید می کنند که حداکثر طول میله های ان 2 متر می باشد.


نرده سر دیوار

کاربرد های حفاظ سر نیزه ای فلزی

می توان گفت یکی از بهترین حفاظ ها برای دیوارها، حفاظ های سر نیزه ای هستند که می توان آن ها را در ساختمان های مسکونی، اداری، نظامی و صنعتی نصب کرد. ساختار این نوع حفاظ ها به این صورت است که میله های ساده مختلفی در فاصله ای از هم قرار گرفته اند و بر روی آن ها یک نیزه تیز قرار داده شده است که این نیزه تیز در بالا بردن امنیت ساختمان مورد نظر بسیار تاثیر گذار است. حفاظ های سر نیزه ای فلزی یکی از پر فروش ترین حفاظ ها می باشند.


سرنیزه حفاظ آهنی

حفاظ سر نیزه ای آبشاری و سر نیزه کج V

برای بالا بردن امنیت دیوار ها کوتاه و بلند و جلوگیری از ورود سارقان به ساختمان ها از دو مدل حفاظ استفاده می شود که این دو مدل حفاظ گوزنی و حفاظ سر نیزه ای هستند. همان طور که گفته شد طول میله های کل حفاظ ها و حفاظ های سر نیزه ای آبشاری  2 متر است و با سر نیزه های پرسی ساخته شده اند.

حفاظ سرنیزه ای آکاردئونی

حتما تا به حال نام درب های آرادئونی را شنیده اید و با آن ها آشنا هستید. این درب ها به  شما کمک می کنند تا باز و بسته کردن در به راحتی انجام شود و دارای مدل های مختلفی نیز می باشد. زیبایی این محصول موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها می شود. حفاظ های سر نیزه ای آکاردئونی در واقع همان نرده های آکاردئونی بوده که برای حفاظ پنجره ها از نوع تاشو آن ها استفاده می شود و زمانی که بسته می شود به طور کلی در یک طرف جمع می شود.

توجه داشته باشید که این نوع حفاظ های سر نیزه ای فلزی برای محل هایی مناسب است که دارای چجره های بسیار وسیع و بزرگ می باشند. تمامی قطعات این نوع حفاظ ها باید به گونه ای ساخته شود که افراد بتوانند با استفاده از یک قفل امنیت آن ها را چند برابر کنند. البته می توان برای این نوع حفاظ ها از چندین قفل نیز استفاده کرد.

حفاظ سرنیزه ای باهاماس

حفاظ های سر نیزه ای باهاماس برای پنجره ها مناسب است و این نوع حفاظ ها نیز در دسته حفاظ های سر نیزه ای قرار می گیرند. این حفاظ ها در زمان باز و بسته شدن می توانند شکلی شبیه سایبان به خود بگیرد. در رابطه با باز و بسته شدن این حفاظ ها باید گفت که حفاظ های باهاماس از سمت پایین حرکت می کنند و در قسمت بالا جمع می شوند. استفاده از این نوع حفاظ ها بسیار راحت است.

این نوع حفاظ های سر نیزه ای فلزی از جمله حفاظ هایی هستند که به تازگی  وارد بازار شده اند و در مدت زمان کمی توانسته اند مورد استقبال همگان قرار بگیرد. همین موضوع باعث شده تا قیمت این نوع حفاظ ها از سایر حفاظ ها بیشتر باشد. حفاظ های باهاماس در مقایسه با سایر حفاظ ها دارای مقاومت بالاتری می باشند.

حفاظ جالیزی سرنیزه ای

یکی دیگر از انواع حفاظ های سر نیزه ای فلزی، حفاظ های جالیزی هستند. نکته مهمی که در مورد این نوع حفاظ ها وجود دارد  این است که استفاده از این حفاظ ها موجب می شود تا نور خانه کم شود زیثرا این حفاظ ها به گونه ای ساخته شده اند که ورود نور به محیط جلوگیری کنند. حفاظ های جالیزی سر نیزه ای نیز مانند دو نمونه قبل امنیت بالایی را برای حیط فراهم می کنند.

البته شما می توانید این نوع حفاظ ها را به گونه ای نصب کنند تا نور کافی بتواند به محیط وارد شود. اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که می خواهید به محیط بیرون دید کافی داشته باشید، بهتر است از دیگر نوع حفاظ های نیزه ای برای منزل و محیط خود استفاده کنید و حفاظ های جالیزی برای شما گزینه مناسبی نیستند.


نرده روی دیوار

نصب حفاظ سر نیزه ای دیوار برای چه ساختمان‌هایی ضروری است؟

از آن جایی که خانه های ویلایی  بیشتر از اپاتمان ها در معرض سرقت و ورود افراد غیر مجاز و سارقین قرار دارند. بنابراین نصب حفاظ های سر نیزه ای برای این خانه ها لازم و ضروری است و می تواند امنیت ساختمان را افزایش دهد. در آپارتمان ها و مجتمع های امروزی معمولا افراد نکات ایمنی را برای در واحدهای خود در نظر می گیرند. به همین دلیل است که خانه های ویلایی به این حفاظ های نیاز بیشتری دارند.

هر چقدر دیوارهای ساختمان ها کوتاه تر باشد، نیاز به استفاده از حفاظ های نیزه ای بیشتر  می شود. دیوارهای کوتاه می توانند ورود سارقان به منازل را راحت تر کنند. بنابراین باید برای حل این مشکل برای چنین دیوارهایی از حفاظ  هایی سره نیزه ای فلزی استفاده کنید و این امر موجب می شود تا سارقان به راحتی نتوانند از دیوار شما عبور کنند.

اگر شما در محله ای زندگی می کنید که امنیت پایینی دارد و اکثر منازل معمولا مورد تجاوز سارقان قرار گرفته اند، بهتر است امنیت منزل خود را بالا ببرید. استفاده از حفاظ های نیزه ای کمک می کند تا امنیت ساختمان شما افزایش یابد.

خانه های ویلایی که در محله هایی دور از شهر و اطراف شهر ساخته شده اند نسبت به منازل درون شهری به امنیت بیشتری نیاز دارند و حتما باید برای دیوار ها و پنجره های این منازل از حفاظ های نیزه ای استفاده شود.


حفاظ سر نیزه ای آبشاری و سر نیزه کج V
قیمت حفاظ سرنیزه ای

رنگ آمیزی نرده آهنی نیزه ای دیوار ساختمان

یکی از مسائلی که به یکی از دغدغه های بزرگ برای افراد تبدیل شده است، مسئله رنگ آمیزی حفاظ ها است. رنگ آمیزی حفاظ های نیزه ای از چند جهت حائز اهمیت است که در ادامه به آن ها می پردازیم.

حفاظ هایی که در کشور ما ساخته می شوند و برای دیوارها و پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرند، معمولا از جنس فولاد یا به عبارتی اهن هستند. آهن یکی از فلزاتی است که در صورت خیس شدن شروع به زنگ زدن می کند. رنگ آمیزی حفاظ ها کمک می کند که قطرات آب و اکسیژن هوا نتوانند به صورت مستقیم با آهن در تماس باشند و این مسئله موجب می شود تا طول عمر ان ها افزایش پیدا کند.

رنگ آمیزی حفاظ های نیزه ای موجب زیباتر شدن آن ها می شود و همچنین نمای ساختمان را زیباتر جلوه می دهد. امروزه برای رنگ کردن حفاظ ها از رنگ های مختلفی استفاده می شود اما رایج ترین رنگ ها برای این حفاظ ها سفید، مشکی، کرم و قهوه ای هستند و معمولا برای سر نیزه ها از رنگی متفاوت استفاده می کنند.


حفاظ دیوار نیزه ای
حفاظ دیواری نیزه خم
نرده حفاظ سنتی دیوار آپارتمان

مرکز خرید و محاسبه قیمت حفاظ های سر نیزه ای فلزی

حفاظ های سر نیزه ای  بسیار زیبا و ساده می باشند اما از نظر امنیتی در مقایسه با حفاظ های شاخ گوزنی و یا بوته ای عملکرد ضعیف تری دارند. این حفاظ ها معمولا برای محل هایی مناسب است که امنیت کافی را دارند و با استفاده از این حفاظ های می توانید امنیت آن را افزایش دهید. فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت حفاظ های سر نیزه ای تاثیر دارند که از جمله آن ها می توان به جنس آن، ابعاد، تراکم سازه فلزی و غیره اشاره کرد.

اگر می خواهید یک حفاظ با کیفیت داشته باشید باید این تجهیزات را از مرکز خرید معتبری تهیه کنید. پیشنهاد م به شما این است که برای خرید این حفاظ ها به مجموعه حفاظ 118 به ادرس اینترنتی hefaz118.ir مراجعه کنید. این مجموعه مرغوب ترین و باکیفیت ترین محصولات را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین به عنوان بهترین مرکز خرید و محاسبه قیمت حفاظ سر نیزه ای فلزی پاسخگوی کلیه نیاز های شما می باشد.Call Now Buttonسفارش محصول : 09127800603