خرید درب سکشنال زیرسقفی

امروز

درب‌‌های سکشنال یکی از جدیدترین و مدرن‌ترین انواع درب‌های اتوماتیک محسوب می‌شوند. امروزه درب سکشنال زیر سقفی در کنار کرکره‌های برقی به یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای پارکینگ‌های شخصی و عمومی تبدیل شده است. همچنین از این محصولات می‌توان در محیط‌های صنعتی مثل کارخانه‌ها و سوله ها  نیز بهره برد. این درب‌ها هنگام باز و بسته شدن، مکانیزم ویژه و منحصر به فردی دارند. این مکانیزم، به این صورت است که هنگام باز شدن، درب سکشنال جمع شده و در زیر سقف قرار می‌گیرد. مزیت این درب‌ها صرفه جویی قابل توجه در فضای اشغالی ‌می‌باشد. این ویژگی باعث شده تا این درب، محصولی مطابق با پارکینگ‌های کم متراژ بوده و به محصولی پرطرفدار بین مردم تبدیل شود.

درب سکشنال زیر سقفی از چند پنل فلزی که معمولاً از جنس آلومینیوم، فولاد و پلی کربنات بوده، تشکیل می‌شود. این پنل‌ها توسط لولاهای فولادی مرغوب به یکدیگر متصل شده و در کنار هم قرار می‌گیرند. درب سکشنال به صورت اتوماتیک و از طریق ریموت کنترل باز و بسته می‌شود. هنگام باز شدن، درب سکشنال زیر سقفی از حالت عمودی، به حالت افقی تغییر حالت داده و در زیر سقف به صورت موازی با آن قرار می‌گیرد. این سیستم جابه‌جایی درب سکشنال باعث شده تا بهترین فضا(از نظر طولی و عرضی) برای رفت و آمد به دست آید.


قیمت درب سکشنال زیر سقفی

قیمت و امنیت درب‌های سکشنال

در کنار این مکانیزم ویژه و سهولتی که درب سکشنال زیر سقفی به ارمغان می آورد، باید به امنیتی که ایجاد می‌کند نیز اشاره کرد. درب‌های سنتی به دلیل دارا بودن قفل، در برابر ورود سارقین آسیب پذیر هستند. اما درب‌های سکشنال فقط از طریق ریموت باز و بسته شده و ضد سرقت هستند. نکته دیگر اینکه دور تا دور درب سکشنال زیر سقفی، به نحوی آب بندی و عایق کاری شده تا از ورود غیر مجاز هر چیزی به داخل پارکینگ جلوگیری شود. همچنین این محصولات مجهز به سیستم ضد سقوط (Anti drop) می‌باشند. این سیستم هنگامی که کابل‌ها و فنرهای درب دچار خرابی شده و به خوبی عمل نکنند، از سقوط احتمالی درب و آسیب دیدن آن جلوگیری می‌کند. 


درب سکشنال پارکینگی

نکاتی که قبل از خرید درب سکشنال باید رعایت شود

انتخاب و خرید هر نوع محصول، بدون مطالعه و بررسی موارد لازم، ممکن است به نتایج ناخوشایندی منتهی شود. درب سکشنال زیر سقفی و به طور کل این قبیل سیستم‌های امنیتی نیز از این دایره خارج نیستند. ضروری است که شما قبل از خرید این محصول اطلاعاتی نظیر ابعاد و اندازه درب پارکینگ، انواع مدل های درب سکشنال، خصوصیات هر کدام و ... را جمع آوری کنید.

اقدامات لازم قبل از سفارش درب سکشنال

هرچه اطلاعات و آگاهی شما در مورد درب سکشنال زیر سقفی و همچنین مکان مورد نظر بیشتر باشد، به همان اندازه انتخاب شما دقیق‌تر و بی‌نقص‌تر خواهد بود. راه‌های زیادی برای کسب این اطلاعات وجود دارد ولی بهترین روش، مشاوره با خبرگان و متخصصین این حوزه است. به همین جهت ما در مجموعه حفاظ 118 از کارشناسانی با تجربه و فنی بهره گرفته‌ایم تا پاسخگوی کلیه سوالات شما عزیزان در مورد این محصول و سایر سیستم‌های امنیتی ساختمانی باشند. شما می‌توانید با برقراری تماس تلفنی با مرکز فروش حفاظ 118 از امکان مشاوره تلفنی با این کارشناسان استفاده کنید.

همانطور که گفتیم آگاهی قبل از خرید، فقط به کسب اطلاعات در مورد درب سکشنال زیر سقفی محدود نمی‌‌شود و باید مکان مورد نظر (فضای پارکینگ) مورد بررسی قرار گیرد. به همین جهت حفاظ 118 به عنوان یک شرکت نصب سیستم‌های امنیتی، افراد متخصص دیگری را به منظور بازرسی موقعیت مکانی شما در نظر گرفته است. در صورت تمایل شما، این افراد به محل اعزام شده و موقعیت مکانی را به طور کامل بررسی می‌کنند. سپس تمامی اندازه‌های لازم را به طور دقیق محاسبه کرده و مقدمات کار را فراهم می‌کنند.


درب سکشنال زیر سقفی پارکینگ

ویژگی‌های درب سکشنال زیرسقفی پارکینگ

این محصولات گزینه‌ای بسیار مناسب برای پارکینگ‌های پر تردد است؛ در نتیجه اگر در منزل شما و محیط پارکینگ، رفت و آمد خودروها بالا است، درب سکشنال زیر سقفی می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. در ساخت این درب‌ها از فنرهای بالانس با قدرت و استقامت بالا استفاده می‌شود. از این فنرها جهت کنترل و کاهش فشار اضافی سیستم استفاده می‌شود؛ همچنین باعث ایجاد تعادل وزنی در پنل‌های درب سکشنال می‌شوند. در ساخت درب‌های سکشنال از ریل‌های نگه‌دارنده و چرخ‌های ضد سایش و خوردگی استفاده شده است؛ همین امر موجب شده تا درب‌های سکشنال در مقایسه با سایر درب‌های اتوماتیک از استهلاک کمتری برخوردار بوده و به محصولی متناسب با مکان‌های پر تردد تبدیل شوند.


درب زیر سقفی پارکینگ

مزیت‌های درب سکشنال زیر سقفی


درب اتوماتیک سکشنال صنعتی
درب سکشنال پانچ دار شیشه ای

انواع درب سکشنال زیر سقفی

درب سکشنال زیر سقفی در پارکینگ‌ها به دو روش زاویه دار و 90 درجه نصب می‌شود. مدل زاویه دار، همانطور که از نامش پیداست، متناسب با پارکینگ‌های شیب دار است (پارکینگ‌هایی که دارای رمپ هستند). پنل‌های درب‌های پارکینگی تنوع بالایی دارند و شما می‌توانید رنگ‌های متنوعی را برای آنها در نظر بگیرید؛ همچنین موتور این محصولات به صورت کشنده عمل می‌کند.

پنل‌های درب‌ پارکینگی در مدل‌های مختلفی مثل تک شیار، سه شیار، قاب دار کلاسیک، ماکروویو و … تولید می‌شوند. یکی دیگر از قابلیت‌های درب‌ پارکینگی امکان تعبیه و ایجاد درب نفر رو و پنجره در پنل آنها است.


انواع درب پارکینگ زیر سقفی
خرید درب برقی پارکینگ

از این درب به عنوان ورودی در محیط‌های صنعتی مثل کارخانه‌ها، کارگاه‌ها، سوله‌ها و ... استفاده می‌شود. این درب‌ها نیز مانند مدل پارکینگی برای رفت و آمدهای نامحدود طراحی شده و به همان مقدار کم استهلاک هستند. همچنین نوع صنعتی درب‌های سکشنال ابعاد و اندازه بزرگتری دارند.

درب سکشنال زیر سقفی صنعتی بر اساس شرایط و با توجه به فضای مورد نظر به سه روش مختلف نصب می‌شود :

موتور درب‌های صنعتی، در اکثر اوقات به صورت (ساید گیربکسی) در نظر گرفته شده و نصب می‌شود. این دسته از موتورها مخصوص درب‌های سکشنال طراحی شده و با موتورهایی که در کرکره‌های برقی به کار می‌روند، متفاوت هستند. این محصولات از نظر تنوع رنگی پنل‌ها و همچنین دارا بودن امکان ایجاد درب و پنجره درون پنل‌ها، مشابه درب‌های پارکینگی هستند.


کرکره برقی سقفی
نصب درب سکشنال

تمامی نکاتی که در مورد درب‌های پارکینگی و صنعتی گفته شد، در مورد درب‌ سکشنال آتش نشانی نیز صدق می‌کند و این سه دسته فقط در یک سری جزئیات باهم تفاوت‌هایی دارند. شاید به عنوان اولین مورد، بتوان به سرعت باز و بسته شدن این درب‌ها اشاره کرد که نسبت به سایر مدل‌ها بیشتر است. همین سرعت عمل بالا باعث شده تا این درب مناسب با مراکز آتش نشانی باشد. سرعت بالا در این محصولات، به دلیل استفاده از تجهیزات قوی‌تر در ساخت آنها است که عنوان مثال می‌توان به موتور گیربکسی ساید سرعتی اشاره کرد. معمولاً این نوع درب‌ نسبت به سایر مدل‌ها از قیمت بیشتری برخوردار است و علت آن استفاده از موتور آلمانی اصل در ساخت آنهاست.Call Now Buttonسفارش محصول : 09126788378